Yhteystiedot

PÕLDMA KAUBANDUSE AS

Y-tunnus.: 10103586
Alv-tunnus: EE100212947
Ehitajate tee 120, Tallinn, 13517
+372 6720067
kaup@denimdream.ee
teenindus@denimdream.ee

Verkkokaupan asiakastuki

Ma-Pe 10:00-17:00
+372 55563459
epood@denimdream.ee

Denim Dream sosiaalisessa mediassa

Verkkoliikkeen johtaja
Kärt Kiisküla
kart.kiiskula@denimdream.ee
  • Tommy Hilfiger Menswear
  • Tommy Hilfiger Womenswear
  • Tommy Hilfiger Underwear
  • Brooks Brothers
  • Denim Dream
Ostopäällikkö
Kristi Treimann
kristi@denimdream.ee
  • Guess
  • MAX&Co.
Ostopäällikkö
Katrin Ott
katrin.ott@denimdream.ee
  • Tommy Jeans
  • Pepe Jeans
  • Desigual
Ostopäällikkö
Liis Rohi
liis.rohi@denimdream.ee
  • Tom Tailor
  • Pierre Cardin
  • Rino & Pelle
  • Molly Bracken
  • Marc O'Polo
Ostopäällikkö
Maria Õisnurm
maria.oisnurm@denimdream.ee
  • Camel Active
  • Ralph Lauren
Liikkeiden tekninen johtaja
Julia Avdejeva
julia@denimdream.ee
  • Lõunakeskus
  • Tartu Kaubamaja
  • Tasku keskusta
  • Eeden Outlet
  • Centrum Outlet
  • Kagukeskus
Aluepäällikkö
Piret Õunap
piret.ounap@denimdream.ee
  • Ülemiste keskusta
  • Nautica keskusta
  • Lasnamäe Centrum
  • Järve keskusta
  • T1
  • Kristiine keskusta
  • Magistrali keskusta
  • Ehitajate tee Outlet
  • Mustamäe tee Outlet
Aluepäällikkö
Kairi Himanen
kairi.himanen@denimdream.ee
  • Kaubamajakas
  • Port Artur
  • Pärnu Keskusta
  • Auriga keskusta
Aluepäällikkö
Kaie Miller
kaie.miller@denimdream.ee
  • Astri keskusta
  • Fama keskusta
  • Põhjakeskus
  • Pargi keskusta
  • Jewe keskusta
Aluepäällikkö
Liina Tölpt
liina.tolpt@denimdream.ee
Apulais aluepäällikkö
Ioanna Vlasenko
ioanna.vlasenko@denimdream.ee
Apulais aluepäällikkö
Kristine Oolo
kristine.oolo@denimdream.ee
Apulais aluepäällikkö
Mai-Liis Logina
mailiis.logina@denimdream.ee
Henkilöstöpäällikkö
Merilin Ladoga
merilin.ladoga@denimdream.ee
Palvelupäällikkö
Jane Kesamaa
jane.kesamaa@denimdream.ee
Talouspäällikkö
Egle Suit
egle@denimdream.ee
Digitaalisen markkinoinnin ja verkkokaupan luova johtaja
Maarja Laidna
maarja.laidna@denimdream.ee
  • Denim Dream
  • GUESS Jeans
  • GUESS Kids
  • Pepe Jeans
  • Molly Bracken
  • Mustang
Tukkumyynti
Kätlin Palm
katlin.palm@denimdream.com
  • Tommy Hilfiger Footwear
  • Tommy Hilfiger Accessories
  • Tommy Hilfiger Socks
  • Tom Tailor Footwear
  • Tom Tailor Bags
  • Camel Active Footwear
Tukkumyynti
Mirjam Aun
mirjam@denimdream.ee
  • Pepe Jeans
  • Tom Tailor
  • Pierre Cardin
  • Rino & Pelle
  • Guess
Tukkumyynti
Deily Reinart
deily.reinart@denimdream.ee
  • Tommy Hilfiger 
  • Tommy Hilfiger Children
  • Tommy Jeans
  • Denim Dream
  • Tom Tailor
  • Camel Active
Tukkumyynti
Mirjam Villem
mirjam.villem@denimdream.ee