Põldma Kaubanduse AS

Denim Dreami kaubamärk loodi 2003. aastal ning 2004. aastal avati esimesed Denim Dreami kauplused. Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud, omades üle 120 poe Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas.

Denim Dreami kauplustekett on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest terves Baltikumis, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid trendibrände kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Guess, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tommy Jeans, MAX&Co., Mustang, Tom Tailor, Lee Cooper.

Põldma Kaubanduse AS on kõigi nende kaubamärkide maaletooja ning tegeleb jae- ja hulgimüügiga. Esindatud on laias valikus kvaliteetsed teksa- ja rõivakollektsioonid nii naistele kui ka meestele. Kauplustest leiab ostja riideid pidulikeks üritusteks ning vaba aja veetmiseks.

Inimesed soovivad kanda rõivaid, millega nad saavad samastuda, milles nad tunnevad ära iseenda. Usume, et tänu mitmekesisele brändivalikule on Denim Dreami kauplustekett loonud selles osas klientidele eelise, sest iga looming on peegeldus kellegi isiksusest ning iseloomust.

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Kohtumiseni Denim Dreami kauplustes!


Põldma Kaubanduse AS
Aadress: Ehitajate tee 120, 13517 Tallinn
Reg. nr.: 10103586
KMKR nr.: EE100212947