Korduma kippuvad küsimused

Denim Dreami e-pood on Baltikumi üks suurimaid e-poode, kus müüakse AS Põldma Kaubandusele kuuluvates kauplustes (Denim Dream, Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, Guess, Calvin Klein, Calvin Klein Underwear, MAX&Co., Tom Tailor, Camel Active, Mustang, Premiere by Poldma ning Denim Dream outletid) müüdavaid tooteid.

Mis on tellimuste tarneaeg?
Tellimuste tarneaeg on 1-5 tööpäeva. NB! Kampaania ajal võib tarneaeg pisut pikeneda.
Kas tooteid saab tellida telefoni teel?
Kahjuks mitte. Tooteid saab tellida läbi e-poe lehe, läbi mobiiliäppide või ostes tooted tavakauplustest.
Millisest tavakauplusest võin toote leida?
Toodete saadavust tavakauplustest saab kontrollida e-poes. Valige endale sobiv suurus ja vajutage nupule LEIA KAUPLUSEST.
Kas saan tellitud toodet vahetada teise mudeli vastu?
E-poest tellitud tooteid saab kas tagastada või vahetada suurust. Toodet teise mudeli vastu vahetada ei saa.
Kas saan e-poest tellitud tooteid tagastada ja vahetada tavakaupluses?
Tagastusi saab küll tavakauplusesse tagastada, kuid kohapeal raha tagasi ega toodet vahetada ei saa. Tagastusprotsess viiakse läbi e-poe kontoris.
Kuidas saab kasutada kinkekaarti ning e-kinkekaarti?
Denim Family kinkekaart ning e-kinkekaart kehtivad kõikides Denim Dream, Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Calvin Klein Underwear, Tommy Jeans, Tom Tailor, Camel Active, Mustang, MAX&Co., Premiere by Poldma, Denim Dream outletid kauplustes üle Eesti ning e-poes. Kinkekaarti ei saa rahaks ümber vahetada. Denim Dreami kinkekaardiga saab tasuda ostude eest kaardile laaditud summa jäägi ulatuses. Ostmisel arvestatakse ostusumma maha kaardile laaditud summa jäägilt, kuni saldo jõuab nullini. Kinkekaart on tähtajatu. Kaart on korduvalt kasutatav ning sinna saab raha juurde laadida.
Kuidas kasutada kinkekaarti e-poes?
1. E-poes saab kasutada kõiki Põldma Kaubanduse AS poolt väljastatud Denim Dream kinkekaarte, mille tagaküljel on kraabitav ala.
2. Kinkekaarti saab kasutada lisades Ostukorvis Kinkekaardi lahtrisse kraabitava ala all olev kood, mis koosneb tähtedest ja numbritest.
3. Kui Tellimus jääb peale Kinnitan ja maksan nupu vajutamist tasumata, jääb kasutatud kinkekaardi summa broneeringusse kuni 2 tunniks. Peale seda saab kinkekaarti uuesti kasutada.
4. Ostukorvis saab valida, kui suurt summat soovitakse kinkekaardiga tasumisel kasutada. Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardil olev summa, jääb ülejäänud summa Kinkekaardile alles. Kui ostusumma on suurem kui kinkekaardil olev summa, siis tuleb puuduolev summa juurde maksta kasutades Ostukorvis olevaid makseviise.
5. Tagastamise korral tagastatakse Kinkekaardiga tasutud osa e-kinkekaardina Kliendi e-mailile. E-kinkekaarti saab kasutada kõigis Põldma Kaubanduse AS-ile kuuluvates kauplustes ja e-poes.
6. Osalise tagastamise puhul tagastatakse esmajärjekorras makstud summa ja alles siis vajadusel Kinkekaardiga tasutud osa.
7. Kinkekaarti ostes ei saa teenida Denim Family boonusraha.
8. Kasutades ostmisel kinkekaarti Denim Family liikmena (sisselogituna), teenitakse kinkekaardiga makstava osa pealt ka Denim Family boonusraha.
Denim Dream boonusraha
E-poes koguvad liikmed iga ostuga 5% boonusraha (v.a sünnipäevanädalal).
Kogutud boonusraha saab kasutada oma järgmisel ostul, et saada soodustust.
Boonusraha saab kasutada 30% ulatuses tasumisele kuuluvast ostusummast.
Makse katkesmisel/katkestamisel taastub boonusraha 1,5h jooksul.